Nevíte si rady?
Nevíte si rady?

Z ovoce dokážeme vymáčknout to nejlepší a rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti. Poraďte se s námi!

Moštárna

Ceny pro sezónu 2018/2019

Moštování - 7 Kč za litr (litr moštu získáte cca z 1,5-2 kg jablek dle druhu ovoce a jeho šťavnatosti). Minimální množství ovoce určeného k moštování je 20 kg. Nezapomeňte si donést dostatečné množství čistých nádob.

Vzhledem ke stále větší oblibě domácího ovocného moštu Vám rádi vylisujeme tento jedinečný a lahodný nápoj, který si odnesete ve Vámi dodaných nádobách. Přinesené ovoce na místě omyjeme.

Pro zápis termínu moštování nás prosím kontaktujte.

Nedávejte jablka do výkupu, moštujte!

Mošt je čistě přírodní produkt z vylisovaného čerstvého ovoce se zachovaným obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů. Šťáva neobsahuje žádné konzervační látky, barviva či sladidla. Podíl ovocné šťávy tvoří 100%. Jeden litr šťávy je získán z cca 1,5-2 kg ovoce dle druhu ovoce a jeho šťavnatosti. Průměrná energetická hodnota je cca 160 kJ / 100 ml, dle druhu ovoce.

Chuť a aroma jednotlivých šarží nápoje se liší podle odrůdové skladby a zralosti ovoce. Proto pokaždé pijete originál, který může chutnat nepatrně jinak. Příznačný je sediment, který není na závadu a je známkou čistě přírodního charakteru nápoje. Jablečná šťáva a její kombinace s jinými druhy ovoce nebo zeleniny obsahuje hojně vitamín C, dále vitamíny A a B, železo, ovocné kyseliny, fenolické látky, pektin a vlákninu.